MÖBLER / Bord / Sybord 14009269
nr 1400 9269
Sybord
1800-tal. Höjd: 77 cm. Bredd: 40 cm, längd: 57 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:56:56
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr